Vår personal

  • Anneli Larsson Förvaltare anneli.larsson@riksbyggen.se
  • Sevana Safar Administratör sevana.safar@riksbyggen.se
  • Maria Dafid Administratör maria.dafid@riksbyggen.se
  • Christer Karlsson Förvaltare christer.karlsson@riksbyggen.se 0500-38 16 73
  • Morgan Arvidsson VD morgan.arvidsson@tibrobyggen.se
  • Marianne Svensson Resurs email .
  • Joakim Enocksson Reparatör 0771-860 860
  • Sven-Olov Beccau Reparatör 0771-860 860
  • Anton Lidefelt Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Conny Hellqvist Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Henrik Wahlstrand Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Johan Lundberg Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Lennart Iderbrant Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Malin Enocksson Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Stefan Westberg Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Simon Enocksson Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Zebastian Hellqvist Fastighetsskötare 0771-860 860
  • Ghisa Issa Lokalvård ghisa.issa@riksbyggen.se
  • Warinporn Petklang Lokalvård warinporn.petklang@riksbyggen.se
  • Under vissa tider på året arbetar även praktikanter och feriearbetare hos oss, särskilt under sommaren.

     

    Uppdaterad senast 2 oktober, 2020.

    Tibrobyggen AB Centrumgatan 11
    543 30 Tibro

    0504-142 30
    info@tibrobyggen.se